Přeskočit na obsah

REFERENCE NA REALIZACI ROZVOJOVÉHO PROGRAMU LEADERSHIP TRAINING

Se společností New Dimension, s.r.o jsme realizovali tento rozvojový program v období leden až listopad 2023. Byla to naše první spolupráce s lektory a kouči z New Dimension.

Reálná zkušenost zákazníka pro leadership training

Koncept programu byl navržený ve spolupráci s HR manažerkou Leonou Řežábovou pro skupinu 12 leaderů z celé ČR i SR. Nominovaní účastníci programu získali data ze vstupní diagnostiky Work test a také z 360 st. zpětné vazby. Individuální předávání výstupů umožnilo cíleně nastavit obsah a formu rozvoje dle jejich potřeb. Rozvoj účastníků obsahoval nejen skupinové tréninky, modelové situace, videorozbor z tréninku, ale byl postaven i na individuálním přístupu, který zahrnoval vyváženou kombinaci individuálního koučinku a týmového mentorinku. Rozvojový program realizovaly lektorky koučky z týmu New Dimension: Iveta Štvartáková, Kristýna Pochvalitová a Petra Klapuchová.

V průběhu programu se povedlo poskytnout účastníkům metodickou podporu pro efektivní komunikaci leadera a vyzkoušeli si, jak komunikovat zátěžové situace z praxe. Ujasnili si nároky na leadership budoucnosti, odnesli si tipy na vedení týmů s podporou koučovacích principů.  Skupina dostala možnost si nastavovat obsah programu i v průběhu dle aktuálních potřeb. Každý účastník programu na závěrečném aplikačním dnu za účasti managementu prezentoval specifické oblasti, ve kterých se zlepšil a další kroky v následnému samostatnému rozvoji.

Samotní účastníci program hodnotili ještě individuálně na závěrečném setkání s nadřízeným a lektorkou, viz věty jednoho z účastníků Tomáše Sikory: „…na začátku jsem si myslel, že mám v leadershipu jasno a je to snadné. Jednoduše potáhnu lidi a bude to fungovat. Trénink a naše diskuse mi ukázaly, že jsem se mýlil. Uspořádal jsem si souvislosti, zamyslel se nad řešením a našel novou cestu. Spousta simulací v tréninku mi pomohla jako zrcadlo. Díky tomu všemu jsem např. přivedl kolegu z týmu ke zvládnutí samostatných jednání u klienta v zahraničí, které dříve kategoricky odmítal. Teď se ptá, kdy pojede příště a z toho mám radost. Moc mi v tom pomohl i  individuální koučink s Petrou.“

Rádi potvrzujeme profesionalitu, flexibilitu týmu New Dimension a schopnost naplnit naše zadání.

Za HR oddělení Seyfor

Leona Řežábová HR Director, Enterprise & Public

Jsme tady
pro vás

Máte dotazy, chcete poradit nebo dozvědět více o našich službách? Rádi vám zajistíme hladký průběh všech obchodních záležitostí.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Položky označená * jsou povinné.