Přeskočit na obsah
O nás

PROFESIONALITA

PARTNERSTVÍ

LIDSKOST

ÚSPĚCH

ENERGIE

To jsou hodnoty, které v New Dimension žijeme každý den, nejen směrem k našim klientům a partnerům, ale také interně k sobě navzájem.

Co pro nás znamenají?

Kvalita, excelentní výstupy a smysluplnost jsou pro nás nepodkročitelné. Klientům dodáváme užitek, ne produkt. Agilně řešíme jejich aktuální potřebu a zároveň pomáháme jejich budoucímu rozvoji. Budujeme si tím značku PROFESIONÁLŮ v oboru.

Ať už jste v New Dimension zaměstnancem, klientem nebo obchodním partnerem vždy směřujeme k win-win řešením a přistupujeme k sobě navzájem jako PARTNEŘI. Tento přístup je pro nás klíčový a odráží se v naší práci, komunikaci i rozhodování.

Lidi v týmu vnímáme jako celek. Nejsou pro nás jen pracovním nástrojem nebo lidskými zdroji. Zajímáme se o sebe navzájem po stránce pracovní i soukromé. Nabízíme podporu ve všech oblastech života a tato LIDSKOST, kterou je protkaná celá firemní kultura, nám dává pocit, že jsme v New Dimension doma.

Rádi slavíme a důvodů je mnoho. Někdy jsou to narozeniny, začátek sezony, Vánoce nebo prostě to, že máme za sebou úspěšný týden. Umět slavit ÚSPĚCH a vidět ho i v každodenních maličkostech je něco, co nás posouvá dopředu, dodává motivaci a stmeluje tým.

Když k nám přijdete, dýchne na vás pohoda, bezpečí a útulno. Alespoň tak to říká většina našich klientů, kteří naši budovu navštěvují. Víme, že pracovat s ENERGIÍ je důležité nejen v tom, jak ji rozložit, ale i v tom, jak jí dobíjet. Proto si vytváříme takové pracovní prostředí, ve kterém je nám dobře. Pokud k nám chcete nahlédnout, mrkněte na video níže nebo se k nám prostě stavte na kávu.

Jsme tady
pro vás

Máte dotazy, chcete poradit nebo dozvědět více o našich službách? Rádi vám zajistíme hladký průběh všech obchodních záležitostí.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Položky označená * jsou povinné.