Přeskočit na obsah

Využívám služeb mentoringu u ND a jsem velmi spokojená s přístupem mentorky. Vždy se v prostorách cítím velmi uvolněně a vítána. Na jakoukoli mojí situaci vždy najdou svěží a konstruktivní řešení. Jsem ráda, že zde mohu nechat svoje starosti. Velmi ráda se vracím. Děkuji.

Lenka Šviderská

Workshop s New Dimension na téma psychohygiena byl velmi příjemný a obohacující zážitek v příjemném prostředí. Budeme se určitě vracet k tématům, která jsme jako tým zákaznické péče RAYNETu měli možnost otevřít. Moc děkujeme!

Alice Prudilová

New Dimension je skvělá společnost, která nabízí velmi kvalitní služby, ať už v oblasti školení, poradenství, koučinku či mentorinku. V budově, kde společnost sídlí, jsou nádherné prostory s velmi příjemnou atmosférou a dostatečným vybavením pro jakékoli školení či prezentační akce.

Lukáš Jelínek

Profesionální přístup, ochota, příjemné prostředí budovy. Doporučuji spolupráci.

Radmila Liďáková

Pro účely online školení jsem si pronajal místnost v budově společnosti New Dimension. Místnost byla adekvátně vybavena bez ruchů zvenčí, přestože jsem nepoptával, tak bylo postaráno o můj pitný režim. Stabilita wifi připojení byla zcela vyhovující a to vše za přijatelnou cenu. Byl jsem spokojen a pokud budu v budoucnu potřebovat, budu vědět, na koho se obrátit.

Bazalkova ulice

Dlouhodobě spolupracujeme s ND a jsme opravdu velice spokojení. Profesionální služby v oblasti mentoringu, podnikání a správného nastavení procesů firmy. Rozhodně doporučujeme!

Elizebet Media

Školení je super,pomáhá tomu školitel Lenka,je fakt perfektní,můžu jen doporučit

Pavel Sumara

Kvalifikovaní trenéři, přátelské místo

How2db

Jsme tady
pro vás

Máte dotazy, chcete poradit nebo dozvědět více o našich službách? Rádi vám zajistíme hladký průběh všech obchodních záležitostí.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Položky označená * jsou povinné.