Přeskočit na obsah

Co mne v podnikání čeká

Každý, kdo začíná s podnikáním má nápad a nadšení. Je důležité vědět, jaká je pak realita podnikání a co vše nás v našem businessu čeká. Pojmenovat vše, co se podnikáním souvisí a co vše podnikatele čeká.

Jaká je vize majitele

Podnikání bez vize a pohledu vpřed nemá dlouhého trvání. Je dobré si vizi formulovat, abychom k ní pak mohli směřovat všechny naše aktivity podnikání.

Co s dobrým nápadem

Dobrý nápad nestačí, je důležité si říci, co svým nápadem a komu, podnikatel řeší. V čem jeho nápad jedinečný a jakou udržitelnost na trhu má.

Jak tvořit strategii

Vytvořit si dobrou strategii, plán, směřování – to je důležitý začátek podnikání. Všichni, kdo ve firmě pracují, by měli tuto vizi znát a vědět, jak k ní mohou přispět.

Jak ověřit zákazníky

Podnikatel musí vědět, kdo je jeho zákazník a za jakou přidanou hodnotu je ochoten zaplatit. Je Ověřovat si neustále zpětnou vazbu od zákazníka, umět odhadnout trh a predikovat jeho vývoj, to je každodenní práce podnikatele.

Jak budovat firmu

Budování firmy je práce. Důležité je říci si, zda budu podnikat sám nebo buduju firmu s lidmi a s procesy. Obojí vyžaduje dobrý plán.

Jak to probíhá?

Naši mentoři, kteří sami mají zkušenosti s podnikáním, si s majitelem na prvním setkání definují, čeho chtějí mentoringem dosáhnout. Mentor je pro podnikatele člověk, se kterým si může probrat své podnikání, vlastní roli v něm. Mentor pomáhá projít podnikateli jeho fází začínající firmy, zrychlí mu tuto fázi svými zkušenostmi a pomůže uspořádat myšlenky a převést je do akčních kroků.

Jsme tady
pro vás

Máte dotazy, chcete poradit nebo dozvědět více o našich službách? Rádi vám zajistíme hladký průběh všech obchodních záležitostí.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Položky označená * jsou povinné.