Přeskočit na obsah

Výroba je srdcem každé úspěšné výrobní firmy a lidé, kteří výrobu koordinují, tvoří její klíčové know-how.

Proč se věnovat systematickému rozvoji výrobního managementu?

Vyšší odbornost a zodpovědnost

Ucelený rozvoj posiluje dovednosti výrobního managementu v oblasti řízení procesů a vedení lidí a zvyšuje spoluzodpovědnost za výsledky.

Zlepšování procesů

Díky rozvoji v oblasti optimalizace procesů dokáže výrobní management identifikovat a eliminovat přebytečné kroky v procesu, správně a systematicky reagovat na problémy v procesech.

Zvyšování kvality

Výrobní management se naučí nastavovat a udržovat standardy na svých procesech a ve svých týmech pro posílení kvality.

Snížení fluktuace operátorů

Posílením schopností výrobního managementu v oblasti komunikace, vedení týmů a organizace práce dochází k vyšší motivaci operátorů a snížení fluktuace.

Jak to probíhá?

Konkrétní program akademie vyvíjíme společně se zákazníkem a reaguje na jeho aktuální potřeby. Obsah se tedy pro jednotlivé firmy liší, avšak základní princip zůstává stejný – mistři se rozvíjejí jak v oblasti práce s lidmi, tak v oblasti řízení a zlepšování procesů.

Do rozvoje jsou zapojeni také nadřízení  účastníků formou aktivní spolupráce na řešení praktických úkolů aplikovaných do každodenní práce. Dochází tak k propojování úrovní řízení.

Program může být realizován také formou akreditovaného kurzu MŠMT ČR MISTR/MISTROVÁ, který realizujeme v několika variantách.

Program využívá různé formy aktivit –  monitoring mistrů v procesech, skupinová development centra,  individuální diagnostiku, praktické rozvojové moduly, práci na aplikačních závazcích, zpětnou vazbu,  exkurzi, prožitkové programy atd.

Jsme tady
pro vás

Máte dotazy, chcete poradit nebo dozvědět více o našich službách? Rádi vám zajistíme hladký průběh všech obchodních záležitostí.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Položky označená * jsou povinné.