Přeskočit na obsah

Připravili jsme pro vás několik variant půldenních týmových prožitků, které si můžete vybrat z našeho menu

Pro všechny varianty je připraveno přivítání v podobě welcome drinku a úvodu, který navodí příjemnou atmosféru. Prožitek zajistí vámi vybraná varianta programu. A na závěr si zážitek umocníte díky shrnutí klíčových momentů, posílení emoční stopy pomocí závěrečného překvapení.

Komu je určen?

  •  Je pro vás aktuálně prioritou odpoutat se od běžné rutiny?
  •  Chcete rychle a nenáročně zajistit pro svůj tým nevšední aktivitu?
  •  Cítíte jako důležité podpořit týmovost pracovního kolektivu?
  •  Oceníte krátký formát půldenního programu?

Prožitkové menu

  • Únikovka
  • Letní piknik s programem
  • Wellbeing pro život
  • Adventní zastavení týmu
  • V hlavě klid (aneb aby ti tvá mysl přestala šéfovat)
  • Jakékoli jiné téma dle vašich požadavků

Termín

Dle dohody s garantem |  8.00 – 12.00 nebo 12.30 – 16.30 hod

Garant

Kristýna Pochvalitová
vedoucí projektů, lektorka, koučka
✉ pochvalitova@newdimension.cz
+420 603 103 802

Cena

Cena 12.000,- Kč bez DPH
(Velikost týmu max. 10 osob.
Zažijte překvapení a prožijte příjemnou atmosféru.)

Prožitkové menu

1. | ÚNIKOVKA

Někdy je důležité uniknout z denního pracovního stereotypu a nejlépe celý tým spolu. Zařídit si 1-2 dny mimo práci bývá těžké, ale 4 hodiny, to už zní reálněji. Přijďte si k nám prožít únikovku. V letním vedru se jako bonus i ochladíte. Projdete si spolu příběhem, který vás zavede do minulosti o 100 let zpátky. Budete hledat a nacházet indicie, prozkoumávat dřevěné truhly, bádat ve staré laboratoři.

Budete se společně trochu bát, řešit záhady i se radovat z úspěchů. Odměnou vám bude týmový zážitek, ale i aha momenty, které se mohou hodit do reálné praxe týmu. Každopádně si vyčistíte hlavu a na tento zážitek budete vzpomínat dlouho.  VIDEOUPOUTÁVKA

Modré z nebe pro váš tým

2. | LETNÍ PIKNIK S PROGRAMEM

Je málo jiných prožitků, které mohou navodit pohodu a klid, jako je pobyt v přírodě. Když k tomu přidáte prožitek zpěvu ptáků, koš plný dobrot a své nejbližší kolegy z týmu, může to být jedinečný zážitek. No řekněte sami, jestli jste si už někdy zařídili se svým týmem piknik? A protože příroda a pohyb patří k sobě, můžete si sestavit své vlastní menu zajímavých týmových aktivit, které se odehrávají v průběhu vycházky např. kolem přehrady. Počet aktivit si budete korigovat podle zájmu a aktuální energie. Aktivity na jednotlivých stanovištích nabízíme různé – jedná se především o aktivity zaměřené na spolupráci, poznávání týmu, drobné pohybové aktivity. Společný program si pak můžete ještě protáhnout obědem v restauraci, kde je možné zarezervovat vám stůl. Oběd již není v ceně, lektor vás zde odevzdá do péče personálu restaurace a vy můžete pokračovat ve společně tráveném čase.

Modré z nebe pro váš tým

3. | WELLBEING PRO ŽIVOT

Existuje 5 klíčových elementů, které mají vliv na osobní spokojenost a rovnováhu života. Podle výzkumu Gallup se 66 % lidí daří být úspěšný alespoň v jedné oblasti. Pouze 7 % lidí se daří ve všech 5 oblastech. Které to jsou a jak si můžete zařídit větší spokojenost v jakékoli oblasti, to se dozvíte na workshopu. A co si odnesete? Budete mít svou myšlenkovou mapu 5 oblastí pro wellbeing. Budete mít pojmenovanou svou nejvyšší životní hodnotu. Uděláte si inventuru své sítě vztahů s jinými lidmi. Odnesete si tipy, jak podpořit lepší pohodu svého života. Vyzkoušíte si techniku, která vám odhalí, co opravdu chcete. Dostanete vzkaz od Charlie Chaplina a dozvíte se pravdu o žralokovi 

Modré z nebe pro váš tým

4. | ADVENTNÍ ZASTAVENÍ TÝMU

Krátké zastavení v čase předvánočního shonu, které vašemu týmu pomůže nasbírat potřebnou energii pro zvládnutí závěrečného období roku. Dobré jídlo, pití, příjemná předvánoční atmosféra a odpočinkově kreativní program pro jakýkoli tým. Dozvíte se o sobě navzájem věci, které ještě nevíte, zavzpomínáte na vánoční svátky z období dětství, zastavíte se nad silnými stránkami vašeho týmu a budete mít možnost si uvědomit, v čem jste jedineční nejen jako tým, ale také každý zvlášť. Odnesete si milou vánoční pozornost.

Modré z nebe pro váš tým

5. | V HLAVĚ KLID ANEB ABY TI TVÁ MYSL PŘESTALA ŠÉFOVAT

Půldenní workshop, kde se užiješ „duševní wellnes“ a do balíčku na cestu dostaneš praktické nástroje, které ti pomohou zvládat životní výzvy s větší lehkostí a sebe-vědomím. Odhalíš příčiny (proč si vyvoláváme zbytečné strachy, proč cítíme tlak v těle, proč nespíme atd.) Ochutnáš snadné a překvapivě funkčních techniky z oboru neuro lingvistického programování. Zjistíš, jak komunikovat jinak ven i dovnitř. Vytvoříš si plán, jak do měsíce vybudovat 3 zdravé návyky. Budeš mít možnost si koupit autorskou knihu „Život není černobílý“ s 10 dalšími návody, které jsou ověřené praxí a fungují.

Modré z nebe pro váš tým

5. | JAKÉKOLI JINÉ TÉMA DLE VAŠICH PŘÁNÍ

Pokud si nevyberete z našeho menu, ozvěte se nám, 100% něco vymyslíme. Jsme připraveni vám snést Modré z nebe v jakékoli podobě.