Přeskočit na obsah

REFERENCE – Rozvoj týmu a komunikace/spolupráce

„Když nefunguje komunikace a tým, nefunguje nic. A proto jsme dnes dali se Švihej workshop na téma: Rozvoj týmu a komunikace/spolupráce.
Dali jsme hru, kde jsme museli z fleku minutu improvizovat na téma podle náhodných obrázků z vržených kostek. Tohle byla docela challenge. Potvrzení a ujištění, že podat informace skrz příběh je nejvíc..
Únikovka. Musím říct, že tohle jsem si užil – první zkušenost. Během hry nás lektorka pozorovala a zapisovala, jaké týmové role přirozeně přebíráme. A výsledek? Různorodý tým, který umí společně dobře fungovat.
Bylo toho více, ale tohle byly za mě fajn body, které obohatily nejen mě, ale celý tým. Díky New Dimension, s.r.o. a našemu týmu Švihej.“


Marek Vaněček
Spoluzakladatel

Reálná zkušenost zákazníka na Budování týmů

Jsme tady
pro vás

Máte dotazy, chcete poradit nebo dozvědět více o našich službách? Rádi vám zajistíme hladký průběh všech obchodních záležitostí.

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Položky označená * jsou povinné.